0 Faizli Araba Kampanyaları 2023 Model Arabalar

0 Faizli Araba Kampanyaları 2023 Model Arabalar

2023 Sıfır Araba Fiyatları için enflasyon, kur artışı ve üretim sıkıntısı gibi sebeplerle artışın devam ettiği bir yıl olacaktır. Bu artış sıfır araba satışlarını önemli ölçüde azaltmaktadır. Yine de sıfır araç almak isteyen kişiler özellikle 2023’te sıfır faizli araba kampanyaları haberlerini merakla beklemektedir. Biz de bu yazımızda sizin için araştırma yaptık. 0 faizli araç kredisi kampanyaları yapan markalar Nissan, Opel, Mitsubishi, Ford olurken Peugeot, Fiat, Renault, Honda ve Hyundai gibi markalarda da düşük faizli araç kredisi imkanları sunulmaktadır.

2023 Nissan Sıfır Araç Kampanyası

Nissan otomobil, SUV ve ticari tüm araç ve modellerinde 2023 Ocak ayında geçerli 0 faizli araç kredisi kampanyası başlatmıştır. Nissan üç farklı kredi kampanyası ile Ocak ayında önemli bir satış rakamına erişmeyi amaçlamaktadır. 12 ay vadeli 200 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi imkanı yanında Nissan ayrıca takas desteği ile cazip fırsatlar sunmaktadır. Nissan Kredi kampanyalarını daha ayrıntılı açıkladığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Opel 0 Faizli Araç Kampanyası 2023

Opel tüm ticari ve hususi modellerinde 120 bin liraya kadar 12 ay taksitle sıfır faizli kredi fırsatı sunmaktadır. Opel bayilerinde geçerli kampanya fırsatı içerisinde dosya masrafı bulunmamakta, sadece binde beş kredi tahsis ücreti yer almaktadır. Opel bayilerinde daha fazla kredi avantajını da bulmanız mümkündür.

Ford 0 Faizli Araba Kampanyaları 2023

Ford markası ülkemizde özellikle binek ve ticari araç modellerinde yılın en çok tercih edilen markalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda sunduğu fırsatlarla da dikkatleri üzerine çeken Ford, binek ve ticari araçlar için faizsiz kredi kampanyası sunmaktadır. binek araçlar için 100 bin TL, hafif ticari araçlar içinse 80 bin TL faizsiz 12 ay vadeli kredi seçeneği sunmaya devam etmektedir.

Ocak ayında geçerli diğer kampanyaları sitemizde sıfır araba kampanyaları içeriklerinde bulabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Sıfır Araba Fiyatları Logo
Copyright 2024 © Sıfır Araba Fiyatları
Tüm hakları saklıdır.