Renault Captur 2024 Engelli İndirimli Fiyatı

Renault Captur 2024 Engelli İndirimli Fiyatı

Renault Captur 2024 modellerinin satışa çıkmasıyla birlikte bu crossover modellerinin engelli indirimi ile satılıp satılmayacağı ve fiyatının ne olacağı merak edilmekteydi. Renault bayilerinin açıkladığı listeye göre 2024 Renault Captur engelli indirimli fiyatı 798.333 TL’den başlayacaktır. Tüm donanım ve motor seçenekleri ile engelli indirimli alınabilecek Renault Captur SUV araç isteyenler için oldukça cazip fiyatlarla alınabilecektir.

Renault Captur tasarım açısından son derece güzel bir SUV modelidir. Konfor odaklı özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bu araç hibrit bir motor özelliğine sahiptir. Araçta 140 ve 155 beygirlik iki farklı performans odaklı bir motor bulunmaktadır. Touch, Icon ve RS Line olmak üzere üç farklı olarak donanım paketine sahip olan Captur, ÖTV’siz olarak alınabilecek en özel SUV araçlarından biridir.

2024 Renault Captur Engelli İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV Muaf ModelleriÖTV İndirimli Fiyatları
Touch Plus 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg798,333 TL
Icon 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg829,944 TL
RS Line 1.3 Mild Hybrid EDC 155 bg904,944 TL

ÖTV İndirimli Renault Captur Modelleri 2024

2024 ÖTV Muafiyetli araç limitinin altında yer alan tüm 2024 model Renault Captur donanım seçenekleri ÖTV İndirimli olarak alınabilmektedir. Zengin donanım sunan Renault Captur 2024 modelleri engelli indirimi ile 2024 Model En Ucuz SUV Araçlar içerisinde yer almaktadır. Her ne kadar B SUV segmentinde yer alsa da özellikle sunduğu zengin donanımları ve şehir içi kullanım kolaylığı sayesinde Renault Captur aynı zamanda en beğenilen SUV modeller arasında da yerini almaktadır. X-tronic otomatik şanzımanı kullanım kolaylığı sağlarken, turbo özellikli EDC motoru hem yakıt tasarrufu sağlamakta, hem sessiz ve konforlu bir sürüş sunmakta, hem de rakiplerine göre daha iyi bir performans vaadetmektedir.

Son yıllarda Renault markasının elektrikli ve hibrit motorlu araçlara verdiği önemle dikkatleri üzerine çeken Captur; hibrit motor teknolojisiyle son derece verimli motorlarıyla dikkat çeken bir araçtır. ÖTV İndirimli 2024 Model Renault Captur araçları incelemek ve sahip olma şartlarını öğrenmek için Renault bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Sıfır Araba Fiyatları Logo
Copyright 2024 © Sıfır Araba Fiyatları
Tüm hakları saklıdır.