ÇKS Kredisi İle Sıfır Araba Fiyatları 2023

ÇKS Kredisi İle Sıfır Araba Fiyatları 2023

Çiftçilere özel kredi imkanı ile 2023 model araç almak için bu yazımızı inceleyebilirsiniz. 60 ay vade veya yılda bir kere ödeme şartlarıyla 2023 model araçlarda aracın % 60’ına kadar kredi kullanılabilmektedir. ÇKS Kredisi bayi tarafından yapılan anlaşmayla kullandırılan bir kredi olduğu için tüm marka ve modellerde uygulanamamaktadır. Bayi tarafından ÇKS kredisi ile sıfır araç kampanyası duyurusu yapılmış olmalıdır.

ÇKS Kredisi İle Kimler Araç Alabilir

ÇKS Kredi imkanlarından yararlanmak için Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olunması gerekmektedir. Her yıl güncellenen ÇKS kayıtlarını yenilemek için il veya ilçedeki tarım ve orman müdürlüklerine başvurabilir yada e-devlet üzerinden yenileme yapabilirsiniz. İlk kez ÇKS belgesi almak için başvuracaksanız üzerinize kayıtlı tarım arazisi bulunması gerekmektedir. ÇKS belgesi bulunan herkes ÇKS Kredisi ile araç alımına başvurabilir.

ÇKS Kredisi İle Hangi Araçlar Alınabilir

ÇKS kredisi ile tarım aletleri ve araçları dışında otomobil almak da mümkündür. Bunun için bayinin ÇKS kredisi kampanyası yapması gerekmektedir. Örneğin Buhari Otomotiv 2023 Dacia Duster modellerinde ÇKS Kredi imkanı sağlamaktadır. Dönem dönem ÇKS Kredi kampanyası sunan bayiler olduğunda bu yazımızda duyuru yapacağız. Ayrıca siz de yorumlarda ÇKS Kredisi ile Sıfır Araç Satan Bayiler hakkında yorum yapabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

mustafa karaca tarafından, 2023-01-22
hangi bankaya arac almak için baş vuralım
cevapla cevapla
Sıfır Araba Fiyatları Logo
Copyright 2023 © Sıfır Araba Fiyatları
Tüm hakları saklıdır.